Ev İçi Duvar Dekorasyonları

0

Ev İçi Duvar

Evinizi yenilemek için duvar dekor fikirleri mi arıyorsunuz? Bu boş duvarlar olasılıklarla doludur ve birkaç ekleme bir evi bambaşka bir yer gibi hissettirebilir. Bu sade, çıplak duvarları şık bir duvara dönüştürmeye hazırsanız, işte size benzersiz fikirler. Tarzınız ne olursa olsun, ev içi duvar dekorasyonları ile duvarlarınızı güçlendirecek, kişiliğinizi ve zevkinizi ortaya çıkarabilecek püf noktalarına sahibiz. İster bir sanat koleksiyoncusu , ister bir doğa tutkunu ya da bir kitap aşığı olun, duvarlarınız, sevdiğiniz şeylerle çevrelenebilmeniz için özelleştirilebilir. Büyük boyutlu bir resim veya fotoğraf dikkat çekecek ve alanın ambiyansında büyük etki sahibi olacaktır. Minimalist bir alanda siyah beyaz bir fotoğraf deneyin veya canlı bir soyut parça ile renk ekleyin.

Duvar Dekorasyonu

Ev içi duvar dekorasyonları hiçbir şey duvara bir galeri kadar kişilik ve renk katmaz. Bir sanat veya fotoğraf koleksiyonu sergileyin veya duvar süsleri ve diğer ev aksesuarları ekleyin. Basit, uyumlu çerçeveleri tercih edin veya işleri karıştırmak için bir dizi süslü varyasyonu tercih edin. Daha geniş bir alan illüzyonu yaratmak için galeri duvarını tavana doğru genişletebilirsiniz. Çarpıcı bir duvar için parlak ve ilgi çekici bir renk kullanın veya duvar kağıdı ile duvara desen getirin. Bu dekoratif vurgular, küçük bir alanda daha da büyük bir etkiye sahip olabilir.

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Aynalar ışığı yansıtır ve küçük bir alanın daha büyük ve daha parlak görünmesine yardımcı olur. Büyük boy bir ayna asmayı deneyin veya birkaç küçük parçayı salon duvarınızda sergileyin. Bir duvar resmi ekleyerek duvarlarınızın sizi başka bir yere götürmesine izin verin. Kitap rafları için yeriniz kalmadıysa, koleksiyonunuzu duvara götürün. Asılı raflar takın ve küçük heykeller veya diğer ev dekorasyonunda kullanılan dekor ürünleri ekleyin. Gösteriş yapabilecekken güzel porseleni dolaba saklamayın. En sevdiğiniz yemek ve servis tabaklarını sergilemek için tel plaka askıları kullanın. Bitkiler sadece pencere kenarına oturmak zorunda değildir. Alanınıza biraz doğa ve duvarlarınıza hayat eklemek için asmayı veya duvara monte edilmiş saksıları deneyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.