Ev Dekorasyon Fikirleri

ev-dekorasyonu
0

Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyon unuzu değiştirmek istiyorsanız sizlere birbirinden harika dekorasyon fikirleri ve püf noktaları sunacağız. Evinizde bambaşka bir ortam oluşturmak için baştan başa eşyalarınızı değiştirmenize gerek olmayacaktır. Öncelikle odanızın aydınlığı konusunda düşünün ve neler yapabileceğinize bir bakın. Işık kaynaklarının karşısındaki duvarlarda aynalar bulunan bir odadaki ışığı arttırın ve yükseltin.  Görüntünün yanı sıra gelen ışığı da yansıtmak için pencerenin karşısına üç veya dört ayna asın. Doğru havayı ayarlamak için tüm ışıklarınıza kısıcılar ekleyin. Dizilerdeki ev dekorasyonları çarpıcı olması için en iyi aydınlatma ile sunulur. Parlak ışıklar olması her zaman istenen bir durum olmayabilir. Daha davetkar hissettirmek için evinizin ana odalarındaki eski aydınlatma armatürlerini değiştirin. Maksimum etki için lambalarda ve aydınlatma armatürlerinde yüksek voltajlı ampuller kullanın.

Ev Dekorasyonu Püf Noktaları

Evinizin havasını değiştirmek için tüm mobilyalarınızı yenilemek yerine ufak değişikliklere gidin. Görsel ilgi yaratmak için dokuları arttırmayı deneyin. Örneğin, davetkar bir kanepe oluşturmak için dokulu yastıklar ve bir kılıf geçirmeyi deneyin. Sanat söz konusu olduğunda ne kadar büyük olursa o kadar iyidir. Büyük tuvaller her odaya güzel bir görünüm katar ve hatta duvar alanını daha büyük gösterebilir. Bir duvarınızı diğer duvarlardan çok da uzak olmayan ancak farklı olan bir renge boyayın. Yalnızca bir odaya odak noktası eklemekle kalmaz, aynı zamanda sanat eserleri için harika bir zemin işlevi görür. Tablonuzu veya diğer ev dekorasyon ürünleri yerleştirmek için en iyi yerin neresi olduğunu bilemiyorsanız altındaki mobilyaların (kanepe, büfe, şömine örtüsü, şifonyer veya konsol masası) üzerinde ortalayın.

Ev Dekorasyonu

Banyonuza güzelce katlanmış yumuşak beyaz havlular, okaliptüs, kalın bir kalıp sabun ve -bir spa atmosferi yaratmak için- iyi seçilmiş birkaç dekoratif öğe ekleyin. Banyo dekorasyon fikirleri edinebileceğiniz dergileri karıştırın. Dağınıklığı gidererek farkında olmadan size kötü hissettirecek olan stresi azaltın. Sehpalarda çok fazla eşya, sandalyelerde yastıklar ve duvarlardaki sanat eserleri mekanı sıkışık hissettirebilir. Odanıza temiz, modern bir görünüm kazandırmak için birkaç aksesuar ve büyük boyutlu sanat eseri kullanın. Ev dekorasyonunuzda uyumu ve en önemlisi zevkinize hitap edeni yakalayın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.