En İyi Masa Saati Model Önerileri

0

Dekorasyon evin bütünü için önemli olduğu kadar en ufak detaylar için de oldukça önemlidir. Bu detaylar tasarım eşyalardan ve aksesuarlardan oluşursa dekorasyon ahenk kazanır. Bu aksesuarların en eskilerinden biri de masa saatleridir. Masa saatlerinde geçmişten günümüze kadar oluşturulmuş birçok tasarım mevcuttur. Masa saatleri odanın geri kalanı ile uyum yaratabilmek için oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. En iyi 10 masa saati model önerilerimizden bahsedeceğiz.

En İyi 10 Masa Saati Model Önerileri

Masa saatlerinde metal modellerden ahşap modellere birçok model mevcuttur. Kullanılacak odanın mekan bütünlüğü şıklıksa aynalı dijital saatler ya da mermer analog saatler kullanılabilir. Odanın hakim bütünlüğü sporsa mekanik yada yaprak saatler kullanışlı olacaktır. Bunların yanı sıra antika saatlerin modernize edilmiş versiyonları da hoş seçeneklerdir.

Sanat severler için birçok sanat akımından etkilenmiş masa saatleri bulunmaktadır. Salvador Dali’ nin akan saatler tablosundaki gibi tasarlanmış masa saatleri bulmak mümkündür. Daha kaotik ve fantastik tasarımları sevenler atom saati gibi modelleri tercih edebilirler. Sanatsal yaklaşımlar için basit bir daire ve ona eklenmiş bir tahta parçası ile oluşmuş tasarımlar oldukça ilgi çekmektedir.

Mekanizmaları sevenler için çarklardan oluşan saatler bulmakta mümkündür. Teknoloji düşkünleri yeni bir tasarım olan monolith masa saatlerini tercih edebilir. En İyi 10 masa saati model önerilerimiz, umarız odalarınıza farklı bir perspektif ekleyecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.