En İyi 10 Kütük Ev Dekorasyonu

1

Kütük ev doğallıkla sadeliğin birleştiği ev modellerindendir. Bundan dolayı dekorasyon fikirleri de buna göre oluşmuştur. Kütük evleri boyatma seçeneği olmadığından ham haliyle kullanılması gerekir. Canlılığı ve hareketliliği seçeceğiniz eşyalarla verebilirsiniz.

Ayrıca duvara monte ürünlerde burada çok tercih edilmemektedir. Kahverengi tonlarının yoğun olduğu düşünüldüğünde bu rengi ısıtacak sarı turuncu ve kırmızı tonlarını her yerde tercih edebilirsiniz. Yeşil tonlarda kitaplık kullanabilir yine sarı tonlarda bir yemek masası tercih edebilirsiniz.

Her Odada Aynı Tarzı Kullanmayın

Sade ürünlerden yana olabilirsiniz. O zaman bej, krem tonlarını evinize dağıtarak kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Çiğ beyaz kullanımı çok tercih edilmese de diğer ara renklerle yumuşatarak komple veya detay olarak kullanabilirsiniz. İç kapılarda büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Her kapıyı bir renk boyayarak başka dekor ürünlerine gerek bırakmayabilirsiniz.

Mutfak dolaplarını da aynı yöntemle veya çeşitli çizimlerle renklendirebilirsiniz. Kütük ev içinde eskitme tarzını seviyorsanız ana bir parçada ve tek olacak şekilde kullanmalısınız. Her odada bunu kullanmak yerinde salon gibi büyük alanlarda eskitme ahşap tonları tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.