En Güncel Ev Girişi Dekorasyonları

ev-giriş-dekorasyonu
0

En Güncel Ev Girişi Dekorasyonları

Eviniz ister büyük olsun ister küçük olsun girişinin etkili olması gerekmektedir. Bu yüzden sizin için en güncel ev girişi dekorasyonları hakkında bir yazı hazırladık. Ev girişi kapıdan girildiğinde görülen ilk alandır ve gelen misafirin dikkatini çeken ilk yer olacaktır. Bu yüzden ev girişinizin dekorasyonuna dikkat etmeli ve eviniz ile uyumlu olmasını sağlamalısınızdır.

Ev Giriş Dekorasyonu Fikirleri

Misafirinizi karşıladığınız alanın dekorasyonunun sadece bir paspastan öteye geçmesini sağlayın. Aşağıda listeleyeceğimiz giriş alanı dekorasyon fikirlerini uygulayabilirsiniz.

 • Giriş alanına oturulacak bir yer koymak ayakkabı giyinmek ya da çıkarmak için kullanılabilir. Aynı zamanda oturma alanı dekorasyon konusunda da önemli bir seçenektir.
 • Ev içi duvar dekorasyonları arasında giriş alanınız için en uygun seçimler aydınlatma ve çeşitli resimler olabilir. Giriş alanınızı seyahat ve aile resimleriniz ile kişiselleştirebilirsiniz.
 • Tavan dekorasyonu için kullanılan gösterişli bir avize konuklara evinizin tarzı hakkında fikir verebilir. Tavan için bir şey bulamadıysanız aydınlatmayı aplik, masa lambası veya zemin lambası aracılığıyla da tamamlayabilirsiniz.
 • Alanı renk ve mobilyalarla tanımlamak misafirlerinizin ilgisini çekebilir.
  Işığı yansıtmak için aynaları kullanarak girişe biraz parlaklık katabilirsiniz.
 • Evin giriş alanını uygun şekil ve ölçülerde halı veya kilim ile tamamlayabilirsiniz. Eğer bir halı kullanmak istemiyorsanız parkelerinizin dekorasyona uyumlu bir şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Giriş alanını rengarenk bitkiler ile tamamlayabilir ve aydınlatmayı da ona göre ayarlayabilirsiniz.
 • Ayakkabıları koymak için farklı dekorasyon ürünlerini tercih edebilir ya da kendiniz tasarlayabilirsiniz. Ayrıca farklı depolama birimleri koyarak giriş alanınızın hem toplu hem de dekorasyona uygun olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ahşap portmantolar giriş koridorları söz konusu olduğunda harika bir dekorasyon ürünüdür.
 • Kapı üzerine kişisel karşılama mesajınızı ve süsünüzü koyabilirsiniz. Eğer alanınız dar ise portmanto yerine şapkalar, kılıflar ve ceketler için duvara basit ama şık kancalar asabilirsiniz. Ayrıca girişte yer alan paspasınızı kişiselleştirebilir ve dekorasyonunuza uygun olmasını sağlayabilirsiniz.

Giriş alanında en çok tercih edilen duvar kağıtları ise bitki ve sanat eseri desenli olanlarıdır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz ev giriş alanı dekorasyon fikirlerini kullanarak daha uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.