En Gözde Ev Aksesuarları

0

En Gözde Ev Aksesuarları

En gözde ev aksesuarları yeni bir eve taşınmak hayatın en büyük zevklerinden biri olabilir, ancak aynı zamanda özellikle dekorasyon söz konusu olduğunda bir belirsizlik dönemi de olabilir. Kişisel stil anlayışınızı yansıtırken mekanınızın en iyi görünmesini sağlamak endişe verici olabilir. Tüm bu endişelerden sıyrılmanızı sağlayacak dekorasyon fikirlerine sahibiz. Öncelikle planlama yapmak ve ne istediğini bilmek önemlidir. Mobilyacıları gezmeden ve ev aksesuarları almadan önce evinizi incelemeniz ve fikir sahibi olmanız akıllıca olacaktır. Birçoğu, aç olduğunuzda market alışverişinden kaçınmanın akıllıca olduğunu duymuştur, çünkü bu kötü seçimlere yol açar. Aynı şey mobilya mağazaları için de geçerlidir. Sadece boş bir eviniz olduğu için panik içinde alışverişe çıkmayın.

Ev Dekorasyon Fikirleri

Evet, bir kanepeye ihtiyacınız var. Ancak, mağazada sevdiğiniz için, ölçü almadan veya odanın geri kalanını düşünmeden pembe çizgili kesitli seçerseniz, ona bağlı kalırsınız. Odanın geri kalanı bu kanepenin etrafına inşa edilmek zorunda kalacak ve alan için çok büyükse sonsuza kadar garip görünecektir. Bir ölçüm bandı ve bir not defteri ile donatmak istediğiniz odada başlayın. Odalar geleneksel veya modern, resmi veya rahat ve görsel olarak sıcak veya soğuk olabilir. Düzenli olarak büyük akşam yemeği partilerine ev sahipliği yapan birinin sahip olduğu ev dekorasyonunda kullanılan dekor ürünleri, her gece lokantalarda yemek yiyen birindenfarklı olmalıdır. Cömert bağış toplama etkinliklerine ev sahipliği yapmayı planlayan kişinin, yalnızca TV karşısında çökmeyi hayal eden kişiden farklı bir oturma odası olması beklenir. Kişisel tarzınızı geliştirmek için tasarım kitaplarına ve dergilere ve çevrimiçi kaynaklara bakın.

Ev Dekorasyon Ürünleri

Beklenmedik derecede pahalı bir sandalyeye savurursanız, evin geri kalanı için daha az paranız olur. Eşi benzeri olmayan bir eşya bulursanız yine de bir istisna yapabilirsiniz, ancak bunun bedelini ödemek için başka nerelerden vazgeçebileceğiniz konusunda düşünceli olmalısınız. Nasıl bir evde yaşamak istediğinizi bilmeli ve buna göre mobilya seçimi yapmalısınız. Ayrıca evinizde farklı amaçlar ve zevklere hitap eden odalar ve mobilya dekorasyon ürünleri olması da işinize gelecektir. Değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzda tüm evi değiştirmek yerine diğer odaya gitmeniz yeterli olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.