2020-2021 Dekorasyon Trendleri

0

2020-2021 Dekorasyon Trendleri

Tasarım uzmanları 2021 yılında insanların evlerini daha samimi hale getirmek için rahat ve geleneksel mobilyaların yanı sıra doğal görünümlü malzemeler ve daha hafif ahşabı benimseyeceklerini düşünüyor. Sürdürülebilir ve uygun fiyatlı tasarımlar da daha popüler hale geliyor. Tasarımcılar, 2021’de nötr bir renk şemasından yorulan insanlar olarak evlerde daha fazla renk görmeyi bekliyorlar. Her şey gibi, ev dekorasyonu sadeleşiyor. Daha büyük değişimler daha uzun sürelerde belirgin olsa da tipik olarak bu yıl tasarım alanına giren yeni 2021 dekorasyon trendleri vardır. Bu eğilimleri takip etmenize yardımcı olmak için önümüzdeki yıl insanların evlerinde nelerin popüler olacağına dair bilgileri sizlere sunacağız.

2021 En Çok Kullanılan Dekor Fikirleri

Rahatlık ve gelenek 2020’de insanlar için büyük bir odak noktası haline geldi ve bu 2021’de de devam edecek. Geleneksel, rahatlatıcı dekor geri dönüyor. İnsanlar evde çok daha fazla zaman geçiriyor ve 2021 en çok kullanılan dekor fikirleri mekanlara işlevsel konfor katmanları eklemek istiyor. Örneğin, yıllarca resmi bir oturma odanız varsa, onu daha davetkar ve işlevsel bir alan haline getirmenin yollarını düşünmeye çalışıyor olabilirsiniz. Aşırı doldurulmuş mobilyalar, daha yumuşak kıvrımlar ve her zaman aynı göründüğüne güvenebileceğiniz geleneksel stiller, bu benzeri görülmemiş zamanlarda birçok kişi için konfor ve destek sağlıyor. Sade, yuvarlak mobilyaları evinize getirerek konforu ve geleneği kucaklayabilirsiniz.

2021 Dekorasyon Trendleri Nelerdir?

Evlerinin daha rahat olmasını isteyen insanlar, rahat bir görünüme ve hisse sahip olan kanepeler, bölümler ve koltuklar tercih etmelidir.2021 dekorasyon trendleri nelerdir diye merak edenlere cevap olarak daha az eğimli veya yüzyılın ortalarına dayanan ve basit dekoratif oymalar ile budaklı ahşap yüzeylerle daha geleneksel olan mobilya parçalarını seçin diyebiliriz. İnsanlar daha cesur duvar renklerini kucaklıyor. Son birkaç yıldır nötr duvar tonları, resimlerden gelen renklerle beraber çok popülerdi. Ancak önümüzdeki yıl koyu renklerin tüm duvarları dolduracağı tahmin ediliyor. İnsanların bu eğiliminin dış dünyayla bağlantısının kesilmesinden ve biraz daha yetenek ve kişiliğe sahip bir ev yaratma özleminden gerçekten ilham aldığını düşünüyoruz. Evinizdeki bir alana renk katmak istiyorsanız, hangi odayı ve hangi rengi seçeceğiniz konusunda dikkatli olduğunuzdan emin olun. Yanlış odaya renk koymayın. Duvarlarınızla cesurca hareket etmek eğlenceli olsa da seçtiğiniz rengin bir alanda nasıl hissettireceğini, boyamadan önce nasıl etkileyebileceğini düşünmelisiniz.

Sitemizdeki Diğer İçeriklere de Bakabilirsiniz: Ev İçi Duvar Dekorasyonları – Duvar Dekorasyonu – Duvar Dekor Fikirleri (dekorbilgi.com)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.